Aktualne Produkcje

PIEKIELNY HOTEL

W nowym programie, Małgorzata Rozenek będzie pomagać właścicielom podupadających hoteli uchronić ich biznes przed bankructwem i zamknięciem. W każdym odcinku spotka się z innymi bohaterami, sprawdzi przyczyny ich niepowodzenia, zasugeruje co powinni zmienić w swoich obiektach, aby na nowo przyciągnąć do nich gości.

więcej

„YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ!”

Energetyczny, pełen emocjonującej rozrywki, taneczny talent show powraca! Polacy poznają nowe, najciekawsze osobowości taneczne! Widzowie wybiorą najbardziej wszechstronnego tancerza!

więcej

WCZORAJSI - CZYLI TAŚMY PRAWDY

"Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" to format rozrywkowy, dedykowany młodym ludziom, szukającym emocji i dobrej zabawy. Projekt jest pierwszym reality show realizowanym przez stację muzyczną ESKA TV.

więcej

Perfekcyjna Pani Domu

Małgorzata Rozenek do perfekcji opanowała sztukę sprzątania i organizacji życia domowego. Szybko i sprawnie rozwiązuje problemy osób, które nie radzą sobie z dbaniem o swoje lokum. Polska „Perfekcyjna Pani Domu” pokaże widzom jak przy niewielkim wysiłku i małych kosztach sprawić, by mieszkanie było czyste, funkcjonalne i przytulne. 

 

więcej